Gloeibougie voor Citroën C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165 Diesel (120kW / 163pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afsluitrubber lekbrandstofleiding
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Inspuitpomp pakking
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Regelklep brandstofhoeveelheid
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Steun luchtfilterhuis
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Steun luchtfilterhuis
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting
- Distributieketting kit
- Distributieketting spanner
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukas
- Krukasafstandsring
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Ureumfilter
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Additief, roetfilter regenerate
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR koeler
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuiteenheid roet/partikelfilterregeneratie
- Lambda-sonde
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Reparatieset, drukleiding (roetfilter)
- Roetfilter
- Sportuitlaten universeel
- Tussenpijp
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
- Ureumfilter
M8 x 1, voor voertuigen met roetfilter, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 6 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DW10CTED4, M8 x 1,0, PIN, 8 mm
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 5,0 |
| Motorcode | DW10CTED4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,0 |
| Totale lengte [mm] | 112,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M8x1.0, AV6Q6M090BA, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Gewicht [g] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Voor OE nummer | AV6Q6M090BA |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 113,9 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor voertuigen met roetfilter, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor voertuigen met roetfilter, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Lengte [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 5 |
| Conushelling | 123 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor voertuigen met roetfilter, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor voertuigen met roetfilter, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor voertuigen met roetfilter, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 5 |
| TecDoc-motornummer | 23770 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114,4 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -72%
M8x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M8X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 27,5 |
| Lengte 1 [mm] | 63 |
| Inbouwhoek | 123 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| TecDoc-motornummer | 23770 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 113,9 |
- -52%
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 70-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
Pin, M8x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
- -23%
M8X1, DW10CTED4, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 113,9 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Motorcode | DW10CTED4 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
- -7%
