Gloeibougie voor Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V) Diesel (96kW / 131pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstoffilterhuis
- Brandstofpomp
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Common-rail drukregelklep
- Gaskabel
- Gasklephuis
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Regelklep brandstofhoeveelheid
- Reparatieset, common-rail-systeem
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Hogedrukleiding dieselinjectie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Pakkingset
- Spruitstuk pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Wielnaaf afdichtring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Boostcontrollers
- Carterontluchtingsslang
- Carterpan
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Turbo/motor diversen
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Flexibele slang
- Katalysator
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Roetfilter
- Roetfilter montageset
- Sportuitlaten universeel
- Spruitstuk pakking
- Tussenpijp
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| TecDoc-motornummer | 19679, 19678 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 92,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -45%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -55%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -62%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, N10140105, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | N10140105 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 92 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 90,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 90,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 91,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 91,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 65-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D-Power 18
| Werkspanning (V) | 11 |
| Type | D-Power 18 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
- -39%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| TecDoc-motornummer | 19679, 19678 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 94 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -55%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -65%
10mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -57%
Zwart, donkerblauw, M10x1,0, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Kleurmarkering | Zwart, donkerblauw |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Let op technische data | |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
- -63%
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324117, 2324116, 2324115, 2324114, 2324112, 2324111, 2324109, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M10 x 1,0
| Spanning (Volt) | 11 |
| Aantal | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Metalen gloeibougie
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
F9Q.7.58,F9Q.7.59, F9Q.6.50,F9Q.6.70, M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Bouwjaar tot | 09-2007 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Motorcode | F9Q.7.58,F9Q.7.59, F9Q.6.50,F9Q.6.70 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
