×
Peugeot EXPERT Bestelwagen (V_) 2.0 BlueHDi 180 (130kW)
Gloeibougie voor Peugeot EXPERT Bestelwagen (V_) 2.0 BlueHDi 180 Diesel (130kW / 177pk)
Ga snel naar...
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp reparatieset
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Injector, ureuminspuiting
- Inspuitpomp pakking
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Regelklep brandstofhoeveelheid
- Relais brandstofpomp
- Reparatieset verstuiverhouder
- Tankdop
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenastandwiel boutenset
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting
- Distributieketting kit
- Distributieketting spanner
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukasafstandsring
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Additief, roetfilter regenerate
- Afdichtring
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR koeler
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuiteenheid roet/partikelfilterregeneratie
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Reparatieset, drukleiding (roetfilter)
- Sportuitlaten universeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
- Ureumfilter
Gloeibougie Bosch 0 250 404 001
M 8 x 1,0, PIN
0 250 404 001
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 6 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
€ 24,99
€ 19,49
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeibougie NGK 8904
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
8904
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 5,0 |
| TecDoc-motornummer | 39737, 33708 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,0 |
| Totale lengte [mm] | 112,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
€ 29,46
€ 20,63
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeibougie Beru GE121A
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
GE121A
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 30,25
€ 21,48
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeibougie Denso DG-603
M8x1.0, AV6Q6M090BA, Pin
DG-603
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Gewicht [g] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| TecDoc-motornummer | 33708 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Voor OE nummer | AV6Q6M090BA |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 113,9 |
€ 29,20
€ 18,10
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Meyle 40-14 860 0006
M8x1, Pin Ø 4 mm
40-14 860 0006
| Nominale stroom [V] | 5 |
| Conushelling | 123 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 37,43
€ 15,72
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Maxgear 66-0128
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
66-0128
| Spanning (Volt) | 5 |
| TecDoc-motornummer | 39737 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114,4 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 26,28
€ 7,36
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 368
M8x1, Ø 4mm
H1 368
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 36,45
€ 36,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900098304
M8X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900098304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 27,5 |
| Lengte 1 [mm] | 63 |
| Inbouwhoek | 123 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| TecDoc-motornummer | 33708, 39737 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 113,9 |
€ 45,10
€ 21,65
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0089
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
V99-14-0089
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 16,60
€ 16,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 304 439
14299U9, M 8, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
304 439
| Spoed [mm] | 1 |
| Voor DAM-nummer vanaf | 14299U9 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 165,37
€ 66,15
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 70-870-005
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
BSG 70-870-005
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 70-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
€ 6,13
€ 6,13
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 368
Pin, M8x1
H1 368
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
€ 25,43
€ 19,59
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345223
DW10FC,DW10FDCU, M8X1, PIN
345223
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 113,9 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Motorcode | DW10FC,DW10FDCU |
| Bouwjaar vanaf | 07-2016 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 22,14
€ 20,59
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
