Cardan olie (Differentieel) voor Mercedes 190 (W201) 2.3 Benzine (97kW / 132pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Kogelkom klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Motorpakking
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliepomp pakking
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Stuurhuis pakking (Servo)
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
85W-90, API GL-5, Achteras
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Hoeveelheid olie [L] | 0,7 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Niet voor voertuigtype | 211 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
80W-90, API GL-5, Gear Oil, Nitraat vrij
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Vulling [l] | 0,7 |
| Specificatie | API GL-5, Gear Oil |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0, Ford M2C197-A |
- -96%
Mineraal olie, ZF TE-ML 24A, ZF TE-ML 08, ZF TE-ML 07A
| Vulling [l] | 0,7 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 24A, ZF TE-ML 08, ZF TE-ML 07A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -62%
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | GL-5 |
