Brandstoffilter
Als je een auto met een verbrandingsmotor hebt, is je voertuig uitgerust met een brandstoffilter dat tussen de brandstofleiding zit. Dit filter zorgt ervoor dat vuil en ongewenste deeltjes uit de brandstof worden gehaald, zodat alleen schone brandstof naar de motor gaat. Hoewel de brandstof die je tankt meestal al gefilterd is, kunnen er toch vuildeeltjes in je tank terechtkomen. Als deze niet goed worden uitgefilterd, kunnen ze in de motor komen en schade veroorzaken. Net zoals je oliefilter, luchtfilter en interieurfilter, moet ook het brandstoffilter regelmatig worden vervangen.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 x 1,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorfilter
| Filter type | Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 87 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16X1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 168 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5, M 12 x 1,25
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1,5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 130,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, M 14 X 1.5
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M 14 X 1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 X 1.5 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, 31911-2E000, in de brandstoftank
| Filter type | Pijpfilter |
| Voor OE nummer | 31911-2E000 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Breedte [mm] | 84 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 72 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraad ingang | 3/4" 16 UNF |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 16400LA40A
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 16400LA40A |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 86 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Binnendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 81,5 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 168 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 31355911 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, 191 201 511 A
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Voor OE nummer | 191 201 511 A |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Breedte [mm] | 48 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
