Brandstoffilter
Als je een auto met een verbrandingsmotor hebt, is je voertuig uitgerust met een brandstoffilter dat tussen de brandstofleiding zit. Dit filter zorgt ervoor dat vuil en ongewenste deeltjes uit de brandstof worden gehaald, zodat alleen schone brandstof naar de motor gaat. Hoewel de brandstof die je tankt meestal al gefilterd is, kunnen er toch vuildeeltjes in je tank terechtkomen. Als deze niet goed worden uitgefilterd, kunnen ze in de motor komen en schade veroorzaken. Net zoals je oliefilter, luchtfilter en interieurfilter, moet ook het brandstoffilter regelmatig worden vervangen.
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 111,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
- -79%
M12x1,25 / M12x1,25, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M12x1,25 / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -81%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 131,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 74,5 |
- -69%
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -71%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
- -67%
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Diameter 1 [mm] | 94 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 122 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -73%
Opschroeffilter, M20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -68%
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Lengte [mm] | 124,5 |
- -95%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
- -79%
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Lengte [mm] | 65,5 |
- -70%
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -71%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 84 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -68%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 105 |
| Diameter 1 [mm] | 42,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 95 |
- -65%
Filter insert
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 334 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 119,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -64%
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 376 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,20 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,2 |
| Hoogte [mm] | 133,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -59%
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 308 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81,0 |
| Hoogte [mm] | 98,2 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -65%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 377 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 81,0 |
| Hoogte [mm] | 127,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -43%
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 446 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,20 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
- -30%
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, OCS 2
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 472 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,25 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 112,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -27%
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 416 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
- -32%
Opschroeffilter, M22x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 629 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,6 |
| Hoogte [mm] | 143,0 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
- -35%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 361 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 143,2 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -41%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 2
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 548 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,20 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -45%
Opschroeffilter, M24x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 582 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,90 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 70,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 143,0 |
| Schroefdraadmaat | M24x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,8 |
- -22%
Opschroeffilter, M16x1,5
| Nettogewicht [g] | 902 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,5 |
| Hoogte [mm] | 210,1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
- -37%
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 476 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 71 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 154,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,4 |
- -44%
Opschroeffilter, 13/16"-18UNS-2B
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 617 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,50 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 168,0 |
| Schroefdraadmaat | 13/16"-18UNS-2B |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
Opschroeffilter, 1"-14 UNS-2B
| Nettogewicht [g] | 702 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Diameter 2 [mm] | 70,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,5 |
| Hoogte [mm] | 201,0 |
| Schroefdraadmaat | 1"-14 UNS-2B |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
- -40%
Opschroeffilter, 1"x14
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,4 |
| Nettogewicht [g] | 1017 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 99,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 108,0 |
| Hoogte [mm] | 218,5 |
| Schroefdraadmaat | 1"x14 |
| Diameter o-ring [mm] | 98,5 |
- -64%
