Brandstoffilter
Als je een auto met een verbrandingsmotor hebt, is je voertuig uitgerust met een brandstoffilter dat tussen de brandstofleiding zit. Dit filter zorgt ervoor dat vuil en ongewenste deeltjes uit de brandstof worden gehaald, zodat alleen schone brandstof naar de motor gaat. Hoewel de brandstof die je tankt meestal al gefilterd is, kunnen er toch vuildeeltjes in je tank terechtkomen. Als deze niet goed worden uitgefilterd, kunnen ze in de motor komen en schade veroorzaken. Net zoals je oliefilter, luchtfilter en interieurfilter, moet ook het brandstoffilter regelmatig worden vervangen.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 32,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,7 |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Hoogte 1 [mm] | 152,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 145,5 |
- -67%
Zonder aansluiting voor watersensor
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor |
| Hoogte [mm] | 186,7 |
- -71%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -70%
Pijpfilter, M10 x1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | M10 x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 98,2 |
- -68%
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 161,5 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -63%
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 171 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Buitendiameter [mm] | 90,6 |
- -69%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 161,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -70%
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 11 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,7 |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Hoogte 1 [mm] | 117,5 |
- -69%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -67%
Pijpfilter, M12x1,5-6G/6H
| Diameter 2 [mm] | 93 |
| Diameter 1 [mm] | 98,3 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5-6G/6H |
| Hoogte 1 [mm] | 160 |
| Hoogte 2 [mm] | 122 |
- -76%
Zonder aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -67%
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -73%
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -68%
IN 7mm / OUT 7mm, Pijpfilter
| Aansluittechniek | IN 7mm / OUT 7mm |
| Filter type | Pijpfilter |
- -67%
M14x1,5 / M14x1,5, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / M14x1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -77%
M14x1,5 / M12x1,25, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 117,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
M12x1,25 / M12x1,25, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M12x1,25 / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
- -99%
M14x1,5 / M12x1,25, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 92 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -80%
M14x1,5 / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -94%
M14x1,5 / M12x1,25, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -81%
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -67%
M14x1,5 / M12x1,25, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -93%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 107,5 |
| Diameter 1 [mm] | 19 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 81 |
- -72%
M14x1,5 / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
M14x1,5 / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 169 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -69%
M14x1,5 / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | M14x1,5 / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -81%
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Lengte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -72%
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Lengte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -71%
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -72%
Opschroeffilter, 3/4"x16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"x16 |
| Buitendiameter [mm] | 86,5 |
- -68%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 209 |
| Schroefdraadmaat | 11 |
| Binnendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -67%
