Brandstoffilter
Als je een auto met een verbrandingsmotor hebt, is je voertuig uitgerust met een brandstoffilter dat tussen de brandstofleiding zit. Dit filter zorgt ervoor dat vuil en ongewenste deeltjes uit de brandstof worden gehaald, zodat alleen schone brandstof naar de motor gaat. Hoewel de brandstof die je tankt meestal al gefilterd is, kunnen er toch vuildeeltjes in je tank terechtkomen. Als deze niet goed worden uitgefilterd, kunnen ze in de motor komen en schade veroorzaken. Net zoals je oliefilter, luchtfilter en interieurfilter, moet ook het brandstoffilter regelmatig worden vervangen.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 277 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -73%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 73,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 62,5 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -60%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 19,4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
- -63%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 203 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
- -65%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 255,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -68%
IN 7,9mm / OUT 7,9mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 7,9mm / OUT 7,9mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -72%
IN 7,9mm / OUT 7,9mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 7,9mm / OUT 7,9mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
- -66%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 96 |
- -67%
Filter insert, Set
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 77,1 |
| Hoeveelheid | Set |
- -67%
IN 7mm / OUT 7mm, Pijpfilter
| Aansluittechniek | IN 7mm / OUT 7mm |
| Filter type | Pijpfilter |
- -73%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -70%
Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 116 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -68%
Met aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 149,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 89,7 |
- -68%
IN 7mm / OUT 7mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 7mm / OUT 7mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -69%
Opschroeffilter, M36 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 177 |
| Diameter [mm] | 84 |
| Schroefdraadmaat | M36 x 1,5 |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 121 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -62%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 97,6 |
- -72%
Opschroeffilter, M16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -71%
Zwart, met wateraftapplug, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 151 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -69%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -70%
Met aansluiting voor watersensor, Directe Injectie
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor |
| Hoogte [mm] | 186,7 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
- -70%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 58,8 |
- -70%
IN 10mm / OUT 10mm, Pijpfilter, Common rail
| Aansluittechniek | IN 10mm / OUT 10mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 145 |
| Diameter [mm] | 93 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -67%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 19,5 |
| Diameter 1 [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 86 |
- -70%
IN 10mm/ OUT 10mm, Pijpfilter, Common rail
| Aansluittechniek | IN 10mm/ OUT 10mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 136 |
| Diameter [mm] | 97 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
- -71%
Pijpfilter, Common rail
| Diameter 2 [mm] | 10 |
| Diameter 1 [mm] | 13,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 122 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Buitendiameter [mm] | 97,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
- -68%
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Hoogte [mm] | 131 |
- -69%
Pijpfilter, Common rail
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
- -67%
