×
Peugeot 106 II (1A_, 1C_) Coupé 1.4 i (55kW)
Bougie voor Peugeot 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i Benzine (55kW / 75pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstoffilter
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Gaskabel
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Luchtklep
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Secundaire luchtpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Inlaatspruitstuk module
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Olievuldop
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Carter pakking
- Carterpan
- Cilinderbus/voering
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Veerpoot lager pakking
- Wielnaaf afdichtring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Cat back systeem
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Sportuitlaten universeel
- Spruitstuk
- Temperatuurschakelaar
- Tussenpijp
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
- Veer (demper/pijp)
- Voorpijp
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE179/T10
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
OE179/T10
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 69,30
€ 38,12
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0010
K5A<TU3.2>, 1-massa elektrode, E7EC1
V99-75-0010
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | E7EC1 |
€ 4,50
€ 4,50
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0012
K5A<TU3.2>, 1-massa elektrode, VR7EC1
V99-75-0012
| Hoogte [mm] | 51 |
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
€ 4,95
€ 4,95
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0013
CNG/LPG, Afstand van de elektroden bij gebruik van gas nastellen, K5A<TU3.2>, 3-massa elektrode
V99-75-0013
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Afstand van de elektroden bij gebruik van gas nastellen |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Vervangen na km | 15000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0014
K5A<TU3.2>, 3-massa elektrode
V99-75-0014
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,19
€ 7,19
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0023
2-massa elektrode
V99-75-0023
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Aantal | 4 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
€ 9,72
€ 9,72
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0026
K5A<TU3.2>, 1-massa elektrode
V99-75-0026
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Diameter [mm] | 20 |
€ 11,92
€ 11,92
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0046
V99-75-0046
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 10,31
€ 10,31
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-1023
K5A<TU3.2>, M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie
V99-75-1023
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 11,62
€ 11,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Dt Spare Parts 4.67509
M14 x 1,25, 2 jaar garantie
4.67509
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 25,63
€ 14,60
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 721 022
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
721 022
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 52,24
€ 20,90
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0098
K5A<TU3.2>, 1-massa elektrode, VR7EC1
V99-75-0098
| Hoogte [mm] | 51 |
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Motorcode | K5A<TU3.2> |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
€ 15,19
€ 11,54
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), Benzine
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Motorcode | KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
