Kentekenverlichting voor Citroën C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165 Diesel (120kW / 163pk)
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draag-/geleidearm moer
- Draagarm
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
PLAATVERLICHT. R/L
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, voor voertuigen met achterklep, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 06.1994 |
| Lamptype | W5W |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Met gloeilamp, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -37%
Rechts, Links, W5W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 05.1993 |
| Lamptype | W5W |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met gloeilamp, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 06.1994 |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -56%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -29%
ECE-getest, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -59%
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
