Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Rechts, Links, Zonder houder, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder, Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 05.2006 |
| Lamptype | W5W |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal contacten | 2 |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -29%
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | LED |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Voor
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Voor |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L -5/11
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L 2-Deurs
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Lamptype | C5W |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. L Chassis-Cabine (2Pins)
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 1650940 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R Chassis-Cabine (2Pins)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer paar | 1650939 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAATVERLICHTING SET LED (L+R)
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aantal | 2 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Ombouw op LED technologie, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Optioneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 7700410754 |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilampen, Depo / TYC, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, Transparant, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
