Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -63%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -67%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -9%
Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -7%
Midden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -65%
Aan beide zijden, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
- -64%
Aan beide zijden, Met lamphouder, Zonder gloeilamp, Met schroeven
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Transparent, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -32%
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -29%
LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Paar, Transparent, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal LED's | 3 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -29%
ECE-getest, Ombouw op LED technologie, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
- -30%
- -21%
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 18 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,60 |
| Breedte [cm] | 3,10 |
| Lengte [cm] | 8,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -3%
