Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
- -83%
- -72%
- -14%
- -62%
- -42%
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 02.1993 |
| Productiedatum tot | 05.2009 |
- -69%
Achterklepmontage, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -56%
- -88%
Achter, Met gloeilamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | LED |
- -45%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder houder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder houder |
| Productiedatum vanaf | 09.2007 |
| Lamptype | LED |
- -59%
Rechts achter, Met gloeilamp, LED
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | LED |
- -51%
- -30%
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -74%
- -61%
Rechts, Links, Zonder houder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | W5W |
- -44%
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 02.2003 |
| Productiedatum tot | 06.2014 |
- -53%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -53%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -58%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -53%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -70%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -60%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -61%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -80%
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -53%
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
E-Typ geprüft, Links, Geclipst, C5W
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
E-Typ geprüft, Links, Halogeen, Geclipst
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Lamptype | C5W |
