Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, LED, Geclipst
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Geclipst |
Aan beide zijden, Geclipst, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Zwart, Achterklep (5e deur)
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
- -29%
Aan beide zijden, Halogeen, Klaar voor montage, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Voor kentekenverlichting |
Aan beide zijden, LED, Klaar voor montage, Met LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Voor kentekenverlichting (LED) |
Aan beide zijden, Geclipst, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Geclipst, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
Geclipst, Zonder gloeilamp, Japan, C5W
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Landuitvoering | Japan |
| Lamptype | C5W |
Zwart, Aan beide zijden, 63 26 7 193 293, LED
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 63 26 7 193 293 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lamptype | LED |
Zwart, 63 26 7 193 294
| Behuizingskleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 63 26 7 193 294 |
| Aantal contacten | 2 |
Aan beide zijden, Geclipst, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Geclipst
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
Met gloeilamp, C5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Met gloeilamp, C5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
E-Typ-geprüft, Aan beide zijden, Met gloeilamp, R10W
| Controleteken | E-Typ-geprüft |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | R10W |
E-Typ geprüft, Aan beide zijden, Geclipst, W5W
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | W5W |
ECE-getest, LED, Set
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Voor voertuigen met stuur links, Certified Quality, 120X59X45, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 6,00 |
| Breedte [cm] | 14,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality, 120X59X45 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lichtfunctie | Met kentekenlicht (zijkant) |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 3,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 9,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Vorm | Vierkantvormig |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 9,50 |
| Lengte [cm] | 13,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
