Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
O.E. (Original), rechts, Links
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
A1, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | A1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -29%
A1, Links
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal contacten | 3 |
A1, rechts
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal contacten | 3 |
BA15s, ADR/GGVS getest, Kunststof, Opbouw
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Steek wielbouten (mm) | 5,4 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Diepte [mm] | 57 |
| Gatafstand [mm] | 72 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Type stekker | Platte stekker |
- -64%
ADR/GGVS getest, Kunststof, PG-verschroefd, R10W
| Diepte [mm] | 53,3 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 58,2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | PG-verschroefd |
| Lamptype | R10W |
- -65%
AMP Connector 1,5, ADR/GGVS getest, Kunststof, Opbouw
| Diepte [mm] | 53,3 |
| Aansluittechniek | AMP Connector 1,5 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 58,2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | R10W |
- -65%
- -70%
Met gloeilamp, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -29%
Achter, Met E-keurmerk, 15.02.2003, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Productiedatum tot | 15.02.2003 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, rechts, voor voertuigen met achterportier, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Links, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2000 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Gloeilamp technologie, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Links, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 03.2007 |
| Productiedatum tot | 07.2010 |
- -61%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 06.1994 |
| Lamptype | LED |
- -65%
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
| Productiedatum tot | 06.2019 |
- -62%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -62%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -62%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -63%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -62%
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -65%
ECE-getest, rechts, Links, C5W
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | C5W |
- -57%
