Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 08.1997 |
| Productiedatum tot | 10.2003 |
| Lamptype | LED |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -30%
Aan beide zijden, Depo / TYC, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -28%
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -50%
Zwart, ECE-getest, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met lamphouder, Met gloeilamp, 017-27-905
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Componentennummer | 017-27-905 |
| Productiedatum vanaf | 03.2007 |
| Productiedatum tot | 07.2010 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 06.2002 |
| Productiedatum tot | 09.2013 |
| Lamptype | W5W |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 12.1997 |
| Productiedatum tot | 12.2007 |
| Lamptype | C5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal contacten | 2 |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -38%
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet ECE-getest, WP, Met lamphouder
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Kwaliteit | WP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
- -70%
PLAATVERLICHTING SET LED (L+R) (2 stuks)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Aan beide zijden, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
- -70%
PLAATVERLICHT. R/L 5/11+ LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -70%
PLAATVERLICHT. R/L
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
PLAATVERLICHT. R/L (2 stuks)
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met kentekenverlichting (LED) |
- -70%
Niet ECE-getest, WP, Met lamphouder
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Kwaliteit | WP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -31%
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2007 |
| Modeljaar tot | 2013 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Achter, LED, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -70%
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 18 |
- -31%
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
