Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, LED, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -35%
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2000 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met schroeven, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Lamptype | C5W |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links, Zonder gloeilamp
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder, Zonder LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,60 |
| Breedte [cm] | 3,20 |
| Lengte [cm] | 7,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Met weerstand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, rechts, Links, W5W
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, Achter, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, rechts, Links, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Productiedatum tot | 08.2008 |
| Lamptype | C5W |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
