Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Achter, Met gloeilamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 05.1997 |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.1991 |
| Productiedatum tot | 12.2010 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterklepmontage, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achterklepmontage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Productiedatum vanaf | 10.2000 |
| Productiedatum tot | 05.2015 |
| Lamptype | C5W |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 04.2000 |
| Productiedatum tot | 06.2010 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2000 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Lamptype | LED |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 02.1995 |
| Productiedatum tot | 07.2006 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, W5W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 10.2001 |
| Lamptype | W5W |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 02.2010 |
| Productiedatum tot | 06.2018 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 09.1996 |
| Productiedatum tot | 12.2004 |
| Lamptype | W5W |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 11.1994 |
| Productiedatum tot | 12.1999 |
| Lamptype | C5W |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 02.2003 |
| Productiedatum tot | 06.2014 |
| Lamptype | W5W |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, W5W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 09.2007 |
| Lamptype | W5W |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met schroeven, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Lamptype | C5W |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar tot | 2002 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Met gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
