×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® NT0460CW-02B
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, BA9s
NT0460CW-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
€ 9,96
€ 8,97
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Herth+Buss Elparts 89901142
R5W, BA15s
89901142
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Diameter [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 37,5 |
€ 1,56
€ 0,54
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Narva 170513000
Kogellamp, BA7s
170513000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA7s |
€ 11,30
€ 4,53
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 170633000
Kogellamp, BA9s
170633000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,18
€ 3,11
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171363000
C5W, SV8.5
171363000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 9,44
€ 3,58
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 171713000
R5W, BA15s
171713000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,23
€ 3,21
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Narva 173263000
R10W, BA15s
173263000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 11,97
€ 4,55
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Diederichs LID10073
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
LID10073
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 2,21
€ 0,67
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10090
W3W, W2.1x9.5d
LID10090
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,61
€ 0,48
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 2845DWP-02B
LED, W2.1x9.5d
2845DWP-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SLT |
€ 42,62
€ 16,19
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N209
Gloeilampfitting, BA15d
N209
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 0,98
€ 0,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zijmarkeringsverlichting Febi Bilstein 173297
R37, Kogellamp, R5W
173297
| Bijzondere trillingsbestendigheid | |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,50
€ 0,92
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
