×
Lexus GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R) (161kW) JZS160_
Gloeilamp, interieurverlichting voor Lexus GS (_S16_) 300 (JZS160_, JZS160R) Benzine (161kW / 219pk)
74 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Accessoires
- Accessoires
- Antennes universeel
- Anti statische strip
- Autohoes
- Batterijen
- Borden en Stickers
- Claxon
- Instrumenten houders
- Kleding
- Marterverjager
- Moer
- Noodhamer
- Raamtrekker
- Sleepkabel
- Sportuitlaten universeel
- Startkabelset
- Stoelhoezen
- Uitlaatsierstuk
- Voetenset
- Wieldoppen
- Wielhoezen
- Wrapfolie
- Aansteker
- Afval
- Anti slip mat
- Armsteunen universeel
- Autokluis
- Automatten
- Beker- en blikhouders
- Deurvergrendeling
- Fotohouder
- Gordelhoes
- Instaplijsten
- Interieur accessoires
- Kledinghanger
- Koelboxen
- Koffiezetter
- Luchtverfrisser
- Pedaalset
- Pookknoppen
- Schakelaar universeel
- Sigarettenaansteker
- Sportstoelen
- Sportsturen
- Stoelbeschermer
- Stoelframes/-sledes
- Stuurhoes
- Stuurnaven
- Stuurslot
- USB adapters
- Ventilator universeel
- Wrapfolie
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, airco regelaar
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilampen set
- Lampen
- Antivries
- Bandenreparatie
- Bandenverzorging
- Bougie
- Brandstoffilter
- Cardan olie (Differentieel)
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Hydrauliekolie
- Interieurfilter
- Koelvloeistof
- Lijmen / Kitten
- Luchtfilter
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Oliefilter
- Onderhoudsbeurt
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Reparatie
- Ruitensproeiervloeistof
- Stuurbekrachtigingsolie
- Toevoeging motor
- Trechter
- Versnellingsbakolie
- Waterpomp
- Wd-40
- Binnentemperatuur sensor
- Buitentemperatuur sensor
- Contactschakelaar
- Gasklep positiesensor
- Klopsensor
- Krukas positiesensor
- Lambda-sonde
- Luchtmassameter
- Nokkenas positiesensor
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Parkeer (PDC) sensor
- Remlichtschakelaar
- Schakelaars/sensoren/luchtmassameter
- Snelheidssensor versnellingsbak
- Stuurslot
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Toerentalsensor
- Auto poetsen & waxen
- Autobekleding reinigen
- Autohoes
- Banden en velgenreiniger
- Glasreiniger
- Ijsdeken
- Ijskrabber
- Insectenverwijderaar
- Lakken en spuitbussen
- Luchtverfrisser
- Microvezel & Droogdoeken
- Pasklare rubber matten
- Pasklare stoffen matten
- Reiniging exterieur
- Roest Behandeling
- Schoonmaak en beschermen
- Smartwax
- Stofzuiger
- Textielspray
- Velgenreiniger
- Acculaders En Toebehoren
- Benzinekan
- Gereedschap
- Gloeilamp
- Handgereedschap
- Hydrauliekolie
- Lakken en spuitbussen
- Monteurshoezen
- Olie Catch Tank
- Plaklijst op rol
- Reparatie
- Smeer gereedschap
- Startkabelset
- Striping
- Textielspray
- Trechter
- Velgen reparatie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Werkplaats en gereedschap
- Werkplaats gereedschap
- Werkplaats toebehoren
- Aanhanger
- Acculaders En Toebehoren
- Airco compressor
- Caravan / trailer accessoires
- Caravanspiegel
- Cardan olie (Differentieel)
- Dakdrager
- Dakkoffers
- Fietsendrager
- Filter/oliezeef automaatbak
- Gloeilampen set
- Hondenrekken
- Insectenverwijderaar
- Koelboxen
- Navigatie en houders
- Ruitensproeiervloeistof
- Snelheidssensor versnellingsbak
- Starthulp
- Versnellingsbakolie
- Zonnescherm
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
Inbouw aan zijkant, W5W
V99-84-0001
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N264
Voor, Buislamp
N264
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
€ 0,75
€ 0,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® NF6441CW-02B
Voor, 0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
NF6441CW-02B
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
€ 9,96
€ 7,67
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11866CU70X1
Voor, LED, SV8.5-8
11866CU70X1
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11866WU70X1
Voor, LED, SV8.5-8
11866WU70X1
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961CU70X2
Achter, 0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 20,92
€ 18,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11961HU60X2
Achter, 0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d
11961HU60X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
€ 29,50
€ 25,37
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961WU70X2
Achter, 0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 20,92
€ 18,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961XU70X2
Achter, 0,6, LED, W2.1x9.5d
11961XU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 20,92
€ 20,92
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
