Gloeilamp, instaplicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, T4W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED, W3W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED, W3W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, T4W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | LED, T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,6, Buislamp, LED, C5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | Buislamp, LED, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Aantal | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2,3, W2,3W, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Lamptype | W2,3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SLT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W3W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
C5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
W3W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -4%
C5W, Blisterverpaking, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -59%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -22%
