Gloeilamp, instaplicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T6,2x35, SV6, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T6,2x35 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Buislamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T10,5x43, SV8.5, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Gloeilampfitting, SV7-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV7-8 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Glassokkellamp, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Glassokkellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T3W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp, T3W |
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
T10,5x43, SV8.5, Buislamp
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T3W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp, T3W |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s, Kogellamp, T2W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | Kogellamp, T2W |
Verpakkingseenheid, T2W, BA9s
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | T2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C10W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | C10W |
| Diameter [mm] | 11 |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Lengte [mm] | 35 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, SV8.5-8, C5W
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Diameter [mm] | 11 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
