Gloeilamp, achteruitrijlicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
PG18.5d-1, LED
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® PREMIUM SL |
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -27%
P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
P21W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
21/5, P21/5W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
Rood, W3x16d, 1,4, LED
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Wit, W3x16d, 2,0, LED
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Amber, W3x16d, 2,0, LED
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Rood, BA15s, 1,9, LED
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Wit, BA15s, 1,9, LED
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Geel, BA15s, 1,3, LED
| LED lichtkleur | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
Rood, W3x16q, 1,7, LED
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Wit, W3x16q, 1,9, LED
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Amber, W3x16q, 1,3, LED
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Rood, BAY15d, 1,4, LED
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Wit, BAY15d, 2,0, LED
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Gloeilampfitting, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Wit, PG18.5d-1, 1,6, LED
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,6 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -53%
3,3, 2,6, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,7, 2,5, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,7, 2,5 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,3, 2,6, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,2, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,2, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -70%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
