Gloeilamp, achterlicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -3%
Blisterverpaking, rood, W2.5x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, wit, W2.5x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, W2.5x16q, 1,9
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -2%
0,5, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -3%
1,2, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,6, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H6W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -40%
Blisterverpaking, rood, W3x16d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, amber, W3x16d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -4%
Blisterverpaking, geel, BA15s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
Blisterverpaking, rood, W3x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -31%
Blisterverpaking, amber, BAY15d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -1%
W16W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -27%
3,3/1,5, 2,6/0,9, LED, rood
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3/1,5, 2,6/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1,2, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,2, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
0,5, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -43%
Blisterverpaking, wit, W3x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3,3/1,5, 2,6/0,9, LED, rood
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3/1,5, 2,6/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
27/7, PY27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | PY27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Blisterverpaking, rood, BA15s
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, rood, BAY15d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -1%
