Gloeilamp, achterlicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 21/5, P21/5W, BAY15d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Trucklight WS |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Trucklight WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
- -10%
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Amber, BAY15d, 1,3, LED
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, PR21/5W, Blisterverpaking, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | PR21/5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp, P21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Kogellamp
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5, 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, verlengde levensduur (trillingsvrij)
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5, 21 |
| Lamptype | Verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
29/7, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 29/7 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PS19W, PG20/1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | PS19W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PS24W, PG20/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PS24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, Doos, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Kogellamp, R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Kogellamp, R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
BA15d, Kogellamp, R5W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
