Achterlicht voor Ford FOCUS IV (HN) 1.5 EcoBoost Benzine (134kW / 183pk)
ACHTERLICHT LINKS -22 5-Deurs, (Niet Break) Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2022 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1949922 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS -22 5-Deurs, (Niet Break) Buiten
| Modeljaar tot | 2022 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1949921 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -22 5-Deurs, (Niet Break) Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar tot | 2022 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1949932 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel -22 5-Deurs, (Niet Break) Buiten
| Modeljaar tot | 2022 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1949931 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Zonder lamphouder
| Bouwjaar vanaf | 04-2022 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1814932 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 04-2022 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1814931 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Binnen, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Binnen |
| Bouwjaar tot | 04-2022 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 3647462 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Bouwjaar tot | 04-2022 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3647402 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Bouwjaar tot | 04-2022 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3647401 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Binnen, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Bouwjaar tot | 04-2022 |
| Inbouwplaats | Links, Binnen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 3647461 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, LED, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W5W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1530092 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, LED, W5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W5W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1530093 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, Buitenste deel, PY21W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1530095 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links, Buitenste deel, PY21W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1530094 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-19AYR-UE |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Modeljaar vanaf | 2022 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-19AYR-UE2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-19AYL-UE |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Modeljaar vanaf | 2022 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 431-19AYL-UE2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 220 x 140 met reflector
| Artikelnummer paar | 9902925 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT R/L 108 x 100 -M.L.
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 108 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902923 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
