Relais
Een elektrisch circuit in je auto zorgt voor de stroomtoevoer naar essentiële onderdelen zoals verlichting, ruitenwissers, en de airconditioning. Het circuit bestaat uit verschillende componenten, waaronder zekeringen, relais en bedrading, die samenwerken om ervoor te zorgen dat elk onderdeel naar behoren functioneert. Problemen in het elektrisch circuit kunnen leiden tot storingen, zoals niet-werkende verlichting of uitgevallen systemen. Vervang beschadigde onderdelen van het elektrische circuit tijdig om veiligheid en betrouwbaarheid te waarborgen. Bestel vandaag nog de benodigde onderdelen voor jouw elektrisch circuit!
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Met weerstand, Radiator ventilator naloop
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 449 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop, Brandstofpomp, Starter, Interieurventilator, Dimlicht, Claxons |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 87, Klem 30, Werkkontakt
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Klem 30, Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Grijs |
Grijs, Met weerstand, Werkkontakt
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 428 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
87A, paars
| Klem | 87A, 86, 85, 30 |
| Behuizingskleur | Paars |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
C1, Sluiter
| Nominale stroom [A] | 25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schakelschema | C1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Centrale elektriciteit
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [A] | 20, 10 |
| Aantal contacten | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 51 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 75 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Dikte [mm] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Breedte [mm] | 75 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met borglip, 5 x 6,3 mm, Huls voor platte stekker
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met borglip |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Aantal contacten | 5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 x 4,8 mm, 2 x 6,3 mm, Huls voor platte stekker
| Aansluittechniek | 3 x 4,8 mm, 2 x 6,3 mm |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Aantal contacten | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Motorbesturingseenheid, Comfortuitvoering, Dimlicht
| Kwaliteit | GENUINE |
| Nominale stroom [A] | 30 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Comfortuitvoering, Dimlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Claxons, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Claxons |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -11%
Met houder, Dubbele dop, Kunststofbehuizing, Claxons
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Dubbele dop, Sluiter |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Claxons |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
- -14%
Dubbele dop, Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Dubbele dop, Sluiter |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
- -23%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart/grijs, Zonder houder, IP20, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
- -11%
High-end schakelaar
| Hoogte [mm] | 56 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Combi-schakelfunctie | High-end schakelaar |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder, Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 56 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 104 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 150 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, zwart, Met houder
| Materiaal | Kunststof |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 6 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
