Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Round, M16, zwart, Hydraulisch
| Spiebaan | Round |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, Hydraulisch, KAYABA
| Ribbenaantal | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -6%
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, LUK/ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 4007X9
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4007X9 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aantal groeven | 6 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Met reservoir, ZF
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 138,5 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Werkdruk tot [bar] | 12 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Schottenpomp
| Lees de montagehandleiding | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 160,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 120 |
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Saginaw
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -49%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Met reservoir
| Ribbenaantal | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -63%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -60%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -59%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -59%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Bedrijfsdruk [bar] | 75 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 106 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -61%
Hydraulisch
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 111 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -52%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -52%
Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -62%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -57%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -59%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -70%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -72%
Beugel, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -63%
Curved triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Spiebaan | Curved triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -53%
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -55%
