Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 88,5mm, Holborn Eaton, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 88,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, voor voertuigen met airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, PulleyHeight 103,5mm, Ford
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PulleyHeight 103,5mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Ford |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Nettogewicht [kg] | 2,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 98mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 98mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 102mm, voor voertuigen met servotronic besturing, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,24 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 102mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 143mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 2,23 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 143mm |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 122mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 122mm |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height103,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height103,5mm |
| Druk (bar) | 106 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 107mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 107mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 88.5mm, Holborn Eaton
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 88.5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Round, Hydraulisch, Hub Height 112mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 112mm |
| Druk (bar) | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 111mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 111mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 102 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 103mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 103mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 2,95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub height 94.6mm, With round hub, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,38 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 94.6mm, With round hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 104mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor stuur links/rechts, V-riemschijf, BSG 70-355-001
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 26 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Componentennummer | BSG 70-355-001 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Hydraulisch, voor stuur links/rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 26 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Componentennummer | BSG 70-355-002 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor stuur links/rechts, V-riemschijf, Met reservoir
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 28 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Componentennummer | BSG 70-355-003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Rond, Hydraulisch, voor stuur links/rechts
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 27 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Adaptervorm | Rond |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 136 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Componentennummer | BSG 70-355-004 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
