Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 125 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 135 |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting tegen de klok in, Schottenpomp
| Bedrijfsdruk [bar] | 123 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 123 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 16 x 1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting tegen de klok in
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 x 1,5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 131 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 131 |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,5, M26, M16, M16 x 1,5
| Schroefdraadmaat 2 | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M26, M16 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,5 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1,5, M26 x 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 144 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,69 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, Zonder expansievat
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 4 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 98 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 8 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 113 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 133 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Port depth 15mm, Hub Height 98mm
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Port depth 15mm, Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,62 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 98mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | 98mm |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF/SAGINAW/KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/SAGINAW/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 109mm, SAGINAW/ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 109mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW/ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, LUK/ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, voor voertuigen zonder airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 141 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
