Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 127 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, Met riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, Draairichting met de klok mee
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, Schottenpomp
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16, M16x1,5, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Ribbenaantal | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, M16, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | Met riemschijf, V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, V-riemschijf, Met expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16, Hydraulisch, ZF
| Spiebaan | Triangle |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, ZF, LUK
| Spiebaan | Triangle |
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, LUK |
| Druk (bar) | 100 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Gewicht [g] | 3300 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 141 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Bedrijfsdruk [bar] | 95 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, V-riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 5 |
| Ribbenaantal 2 | 6 |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 17 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, VICKERS, voor stuur links/rechts
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, VICKERS |
| Druk (bar) | 128 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, VISTEON, V-riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 7 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 96 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
