Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, Hub height 97mm, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 97mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 3,28 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Direct drive, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,63 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Direct drive |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95,5mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,02 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 99mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 99mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98.5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98.5mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,01 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Prepared for sensor, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Prepared for sensor |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 152,02 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub height 94.6mm, With round hub, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,38 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 94.6mm, With round hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 104mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95.5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,36 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95.5mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 102mm, Met reservoir, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 2,48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 102mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Round, Hydraulisch, Hub Height 110mm, voor voertuigen met servotronic besturing
| Nettogewicht [kg] | 2,03 |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 110mm |
| Druk (bar) | 140 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 114mm, Jtekt
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 114mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 74,44 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, IXETIC
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Voor stuurdelenfabrikant | IXETIC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 96 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 95mm, FOMOCO
| Nettogewicht [kg] | 2,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 95mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 121,5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FOMOCO |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, UNISIA
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | UNISIA |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 104 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 102 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 002 466 2301
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 002 466 2301 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, A 082810, 005 466 2201, Plastic pulley
| Werkwijze | Mechanisch |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | A 082810 |
| Voor OE nummer | 005 466 2201 |
| Versie | Plastic pulley |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 005 466 2201 cpl.1, Metal pulley
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 005 466 2201 cpl.1 |
| Versie | Metal pulley |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
32 41 6 760 036, LUK, LUK LF-20
| Voor OE nummer | 32 41 6 760 036 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Versie | LUK LF-20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
