Servopomp voor Renault MASTER II Bestelwagen (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N) Diesel (66kW / 90pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Tripode
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Oliereservoir servo
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
Opgeperst, Hydraulisch, Saginaw
| Monteerwijze | Opgeperst |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 126 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 38,25mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 11-2003 |
| Voor fabrikant | Hub Height 38,25mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, voor voertuigen zonder airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, voor voertuigen met airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 95mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Hub Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 104mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zwart, Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 7 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen zonder airco, 2 jaar garantie
| Hoogte [mm] | 98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 232,32 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
M16x1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [g] | 1558 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -69%
M16x1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [g] | 1631 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,45 |
- -61%
Hydraulisch, Hub Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 104mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,30 |
- -66%
Hydraulisch, SAGINAW, Met riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
- -65%
Hydraulisch, G 9T 722, SAGINAW, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Motorcode | G 9T 722 |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -61%
Hydraulisch, Master T35, Master T28, Master T33
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voertuigtype | Master T35, Master T28, Master T33 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
1,5, M16, 3 Armed, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraadmaat 2 | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | 3 Armed |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voertuigtype | Master T28, Master T35, Master T33 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -63%
1,5, M16, M16x1,5, Hydraulisch
| Schroefdraadmaat 2 | 1,5 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voertuigtype | Master T28, Master T35, Master T33 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder adapter |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -63%
Triangle, Hydraulisch, G 9T 722, ZF
| Ribbenaantal | 5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Motorcode | G 9T 722 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
- -54%
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -62%
Hydraulisch, Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 11-2003 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -69%
