Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,64 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 110mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 110mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Bracket not supplied, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,57 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Bracket not supplied, With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, With hub, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,96 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Round, Hydraulisch, Hub Height 112mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Spiebaan | Round |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 112mm |
| Druk (bar) | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 111mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 111mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, No pulley no hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No pulley no hub |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 1,99 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 102mm, Holborn Eaton
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 102mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, With hub, Holborn Eaton
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 70 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, M6 holes in Hub, voor voertuigen zonder airco, Holborn Eaton
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | M6 holes in Hub |
| Druk (bar) | 80 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 102 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 103mm, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 103mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,77 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,85 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, PulleyHeight 112mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,94 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PulleyHeight 112mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, M16x1,5 inlet, Pulley Height 39mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | M16x1,5 inlet, Pulley Height 39mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Shaft only, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Shaft only |
| Druk (bar) | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height108,5mm, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height108,5mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114,5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 102mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 102mm |
| Druk (bar) | 135 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,02 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,93 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Young shin
| Nettogewicht [kg] | 1,19 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 70 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Young shin |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Nettogewicht [kg] | 1,49 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen zonder airco, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, pulley height 98 mm, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 2,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 98 mm |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 103mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 103mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 152,02 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,99 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, K, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | K |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
