Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF/KYB/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/KYB/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 3,95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Nettogewicht [kg] | 2,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 98mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 98mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 102mm, voor voertuigen met servotronic besturing, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,24 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 102mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, ZF/LUK
| Nettogewicht [kg] | 2,2 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 122 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 113mm, KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 113mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Voor stuurdelenfabrikant | KYB |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 143mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 2,23 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 143mm |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 39mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,01 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 39mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124,5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 122mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 122mm |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KYB
| Nettogewicht [kg] | 1,52 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley 112mm, voor voertuigen met servotronic besturing, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley 112mm |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height103,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height103,5mm |
| Druk (bar) | 106 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,97 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 104mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 107mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,84 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 107mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 122mm, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 122mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 52,5mm, LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 52,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 100mm
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 100mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,9 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,04 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pipe angled right, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pipe angled right, With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, pipe angled left, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,59 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pipe angled left |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 88.5mm, Holborn Eaton
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 88.5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Holborn Eaton |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,45 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 103 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
