Servopomp
De servopomp is een essentieel onderdeel van de stuurbekrachtiging, die ervoor zorgt dat sturen licht en soepel gaat. Deze pomp stuurt de stuurbekrachtigingsvloeistof naar het stuurhuis, waardoor je minder kracht hoeft te gebruiken om het stuur te draaien. Een goed functionerende servopomp biedt comfort en controle, vooral tijdens parkeren en bij lage snelheden. Versleten of defecte servopompen kunnen leiden tot zwaar stuurgedrag en vervelende geluiden. Ontdek ons assortiment kwalitatieve servopompen voor een probleemloze en comfortabele rijervaring.
Push In, Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | Push In |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Port depth 15mm, Hub Height 98mm
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Port depth 15mm, Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 113mm, Kayaba/Hitachi
| Nettogewicht [kg] | 2,08 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 113mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba/Hitachi |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Hydraulisch, 7H0 422 154 F, Draairichting met de klok mee
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Werkdruk tot [bar] | 120 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7H0 422 154 F |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, KAYABA, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA, V-riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 115 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA, V-riemschijf, Met expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Met expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Wieldiameter [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Nieuw onderdeel |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Druk (bar) | 100 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, FOMOCO, V-riemschijf
| Gewicht [g] | 3090 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | FOMOCO |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LR051321
| Pompnummer | 36011385, 33108663457, LR051321, 31367750, 0CQ525549, 0CQ598549A |
| Aandrijving | 4- wielaandrijving (elektronisch geregeld) |
| Beperking voor fabrikant van servopomp | Borg Warner |
| Aantal schroeven | 2 |
| Aantal keerringen | 2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 133 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 104 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandempomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Pomp soort | Tandempomp |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
