×
Peugeot BOXER Bestelwagen (230L) 2.5 TDI (79kW)
Fuseekogel voor Peugeot BOXER Bestelwagen (230L) 2.5 TDI Diesel (79kW / 108pk)
Ga snel naar...
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak keerring
- Differentieel keerring
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstangbus
- Stofkap wiellager
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wiellager keerring
- Wiellagerbout
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorkoppelstang reparatieset
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stuurarm
- Stuuras lagerbus
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Fuseekogel Corteco 49398540
Vooras links, Vooras rechts
49398540
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Bouwjaar vanaf | 02-2001 |
€ 58,55
€ 22,25
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49398790
Achteras onder, Vooras bovenaan
49398790
| Inbouwplaats | Achteras onder, Vooras bovenaan |
| Bouwjaar vanaf | 02-2001 |
€ 56,34
€ 21,40
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49399107
Vooras links, Vooras rechts, Onder
49399107
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Bouwjaar tot | 01-2001 |
| Nuttige last tot [kg] | 1400 |
| Conusafmeting [mm] | 16,7 |
€ 50,57
€ 21,24
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49399274
Onder, Vooras links, Vooras rechts
49399274
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Bouwjaar tot | 01-2001 |
| Nuttige last tot [kg] | 1800 |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
€ 54,78
€ 22,46
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Dt Spare Parts 12.63104
Vooras rechts, Vooras links, M18 x 1,5, 2 jaar garantie
12.63104
| Nettogewicht [g] | 1075 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 24,9 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 82,66
€ 34,71
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel FAG 825 0191 10
Vooras, M18x1,5 A
825 0191 10
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 12-2000 |
| Aslast [kg] | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 A |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
€ 41,44
€ 33,57
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel FAG 825 0318 10
Vooras, M16x1,5A
825 0318 10
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 02-2001 |
| Wieldiameter (inch) | 15 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5A |
| Conusafmeting [mm] | 17,2 |
€ 50,35
€ 49,84
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel FAG 825 0319 10
Vooras, M18x1,5A
825 0319 10
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 02-2001 |
| Wieldiameter (inch) | 16 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5A |
| Conusafmeting [mm] | 19,9 |
€ 37,80
€ 32,51
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Herth+Buss Jakoparts J4860849
Onder, Vooras links en rechts
J4860849
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
€ 44,94
€ 15,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Maxgear 72-0388
Onder, Vooras rechts, Vooras links
72-0388
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Bouwjaar tot | 01-2001 |
€ 38,89
€ 18,67
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Metzger 57015918
M16X1,5, Onder, Vooras links, Vooras rechts
57015918
| Buitendraad [mm] | M16X1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Bouwjaar tot | 01-2001 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
€ 27,66
€ 27,66
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Metzger 57016118
M18X1,5, Onder, Vooras links, Vooras rechts
57016118
| Buitendraad [mm] | M18X1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Bouwjaar tot | 01-2001 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
€ 34,03
€ 34,03
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Topran 722 216
Vooras rechts, Vooras links
722 216
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Voor organisatienummer tot | 08850 |
| Productienummer tot | 16194399 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 51,16
€ 18,42
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Topran 722 219
Vooras rechts, Vooras links, M 18
722 219
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Voor organisatienummer vanaf | 08851 |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 56,93
€ 23,91
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Topran 722 220
Vooras rechts, Vooras links, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, M 16 x 1,5 mm
722 220
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1000, 1400 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 mm |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 55,53
€ 21,66
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel KYB KBJ4246
Onder, Vooras rechts, Vooras links, Staal
KBJ4246
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
| Gewicht [kg] | 1,05 |
€ 46,37
€ 16,23
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel KYB KBJ4247
Onder, Vooras rechts, Vooras links, Staal
KBJ4247
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | M18x1.5 |
| Gewicht [kg] | 1,09 |
€ 57,79
€ 20,23
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel KYB KBJ4456
Onder, Vooras rechts, Vooras links, Staal
KBJ4456
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,22 |
€ 35,39
€ 12,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
