Fuseekogel voor Audi A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro Diesel (110kW / 150pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Astap
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Onderlegplaat aandrijfasflens
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset Oliepomp
- Reparatieset differentieel
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras links, Onder, 1LC, 1ZA
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Voor PR nummer | 1LC, 1ZA, 1LJ, 1ZL, 1ZD, 1ZK, 1LB |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0018 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1ZA, Vooras rechts, Onder, 1ZK
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK, 1ZL, 1LC, 1LJ, 1ZD, 1LB |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0017 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1ZE, 1ZJ, 1ZF
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF, 1ZP, 1ZQ |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0034 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1ZE, Vooras rechts, 1ZJ, 1ZF
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF, 1ZP, 1ZQ |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0033 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Onder, Vooras links, 1ZA
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 312 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZD |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 93 1486 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 1ZE,1ZF, 3 x M10
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1ZE,1ZF |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 63587 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, 1ZE,1ZF, 3 x M10
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1ZE,1ZF |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 63586 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, 1ZA,1ZD, 3 x M10, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 312, 340 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1ZA,1ZD |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 63589 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Buiten, Onder, 1ZE
| Inbouwplaats | Vooras links, Buiten, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZP |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10009 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, Onder, Vooras links, 93-90920-156
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | 93-90920-156 |
| Gewicht [kg] | 0,617 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 1LC, 18,0
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Voor PR nummer | 1LC, 1LJ, 1ZD, 1ZL |
| Velgdiameter (inch) | 18,0, 17,0, 16,0 |
| Artikelnummer paar | 72-2357 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18,0, 1LC, 1LB, Vooras rechts
| Velgdiameter (inch) | 18,0, 17,0, 16,0 |
| Voor PR nummer | 1LC, 1LB, 1LJ, 1ZD |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Artikelnummer paar | 72-2356 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 01/13, 12/20
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum vanaf | 01/13 |
| Productiedatum tot | 12/20 |
| Voor OE nummer | 3C0407366B |
| Artikelnummer paar | 7576007 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/17, Onder, Vooras rechts, 12/20
| Productiedatum vanaf | 01/17 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Productiedatum tot | 12/20 |
| Voor OE nummer | 5WA407366 |
| Artikelnummer paar | 9005570 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 01/17, 12/20
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Productiedatum vanaf | 01/17 |
| Productiedatum tot | 12/20 |
| Voor OE nummer | 5WA407365 |
| Artikelnummer paar | 9005569 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, M12 x 1,5, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288, 276 |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24, 25 |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZP |
| Blokkenscheiding | |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 94 0669 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, M12 x 1,5, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24, 25 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288, 276 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZP |
| Blokkenscheiding | |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 94 0668 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Onder, Vooras, BSG 90-310-005
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 90-310-005 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Onder, Vooras rechts, BSG 90-310-054
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Componentennummer | BSG 90-310-054 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Onder, Vooras, BSG 90-310-138
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 90-310-138 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Onder, Vooras, BSG 90-310-139
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 90-310-139 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 15,0, met synthetisch vet, M12 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Velgdiameter (inch) | 15,0 |
| Conusafmeting [mm] | 20,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | VKDS 311022 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 15,4 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,55 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1ZE, 1ZJ, 1ZF
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF, 1ZQ, 1ZP |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 43486 01 |
| Stuurmateriaal | Plaatstaal |
- -37%
1ZE, 1ZJ, Vooras rechts, 1ZF
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF, 1ZQ, 1ZP |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 43485 01 |
| Stuurmateriaal | Plaatstaal |
- -37%
Vooras links, 1ZE, 1ZF, 1ZP
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZP |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer paar | 825 0372 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,50 RHT M, M12 x 1,50 RHT M, TÜV®/GS-gekeurd, Onder
| Buitendiameter 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 1 [mm] | M12 x 1,50 RHT M |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF, 1ZQ, 1ZP |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | G3-956 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZE, Onder, Vooras, 1ZJ
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF, 1ZP, 1ZQ |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Artikelnummer paar | 72-4812 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras, 15,0, 1ZE
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Velgdiameter (inch) | 15,0, 16,0 |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZP |
| Artikelnummer paar | 72-4811 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Buiten, Onder, 1LC
| Inbouwplaats | Vooras links, Buiten, Onder |
| Voor PR nummer | 1LC, 1ZA, 1LJ, 1ZD |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10029 |
- -43%
Vooras rechts, Buiten, Onder, 1LC
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Buiten, Onder |
| Voor PR nummer | 1LC, 1LJ, 1ZA, 1ZD |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10028 |
- -43%
1ZA, Onder, Vooras, 18,0
| Voor PR nummer | 1ZA, 1LC, 1LJ, 1ZD |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Velgdiameter (inch) | 18,0, 16,0, 17,0 |
| Artikelnummer paar | QS8910/HQ |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
