Fuseekogel
Een fuseekogel is een essentieel onderdeel van de wielophanging en zorgt voor de verbinding tussen de draagarm en het wiel. Het maakt stuurbewegingen en het verende effect van de ophanging mogelijk. Versleten fuseekogels kunnen leiden tot verminderde wegligging en veiligheid. Symptomen van slijtage zijn geluiden tijdens het sturen en instabiel rijgedrag. Vervang versleten fuseekogels op tijd om schade te voorkomen. Wij bieden een breed assortiment fuseekogels van gerenommeerde merken zoals Kavo Parts en FEBI BILSTEIN, passend bij diverse automodellen.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, 37476 01
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 37476 01 |
- -20%
Buiten, Bovenaan, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Bovenaan, Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Bovenaan, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 20,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, 37472 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 37472 01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -29%
Onder, Vooras links, 46275 01, 37220 01
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 36922 01 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 39732 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 39732 01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Onder, Achteras links, Achteras rechts
| Lengte [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 26,1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Aantal per as | 2 |
- -28%
Buiten, Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M30x1,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 43450 01 |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, 42171 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 42171 01 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 38019 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38019 01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Lengte [mm] | 97 |
| Breedte [mm] | 85,5 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 79 |
| Breedte [mm] | 58 |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 61 |
| Breedte [mm] | 61 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pinch Bolt 20mm
| Lengte [mm] | 82 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20mm |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pinch Bolt 20mm
| Lengte [mm] | 44,5 |
| Breedte [mm] | 44,5 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20mm |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5
| Lengte [mm] | 41 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 92 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 44 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18x1.5
| Lengte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pinch Bolt 20mm
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 69 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20mm |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18x1.5
| Lengte [mm] | 98 |
| Breedte [mm] | 88,5 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5
| Lengte [mm] | 100,5 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5 x 25,7
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 x 25,7 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.75
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
