Fuseekogel
Een fuseekogel is een essentieel onderdeel van de wielophanging en zorgt voor de verbinding tussen de draagarm en het wiel. Het maakt stuurbewegingen en het verende effect van de ophanging mogelijk. Versleten fuseekogels kunnen leiden tot verminderde wegligging en veiligheid. Symptomen van slijtage zijn geluiden tijdens het sturen en instabiel rijgedrag. Vervang versleten fuseekogels op tijd om schade te voorkomen. Wij bieden een breed assortiment fuseekogels van gerenommeerde merken zoals Kavo Parts en FEBI BILSTEIN, passend bij diverse automodellen.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, M30x1,5, voor driehoeksdraagarm
| Lengte [mm] | 150 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Gatdiameter [mm] | 16,5 |
| Schroefdraadmaat | M30x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 42 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroeven / moerenuitvoering | Zelfborgende moer |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras links, M70x1,5, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M70x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 32 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Draadtype | Buitendraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroeven / moerenuitvoering | Counterbout |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Retainer Support, Driepunts-bevestiging
| Specificatie | Retainer Support |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Bovenaan, voor driehoeksdraagarm
| Lengte [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 42 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroeven / moerenuitvoering | Zelfborgende moer |
| Artikelnummer paar | 34650 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Bovenaan, voor driehoeksdraagarm, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 42 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroeven / moerenuitvoering | Zelfborgende moer |
| Artikelnummer paar | 34651 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M36x1,5, voor driehoeksdraagarm, zonder montage-/bevestigingsmateriaal
| Lengte [mm] | 198 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Gatdiameter [mm] | 16,5 |
| Schroefdraadmaat | M36x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 50 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 33154 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M30x1,5, M85x1,5, voor driehoeksdraagarm, Met toebehoren
| Buitendiameter 2 [mm] | M30x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M85x1,5 |
| Lengte [mm] | 158 |
| Conusafmeting [mm] | 42 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroeven / moerenuitvoering | Kroonmoer en splitpen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M8x1,25
| Lengte [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Gewicht [kg] | 0,1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 49,8 |
| Breedte [mm] | 49,8 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25 x 20,5, TC6816
| Lengte [mm] | 103 |
| Breedte [mm] | 97 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 x 20,5 |
| Artikelnummer paar | TC6816 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 18 mm, TC6820
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18 mm |
| Artikelnummer paar | TC6820 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pinch Bolt 18 mm, TC6817
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18 mm |
| Artikelnummer paar | TC6817 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 1 [mm] | 20 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 27 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -66%
Vooras rechts, 44874 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 44874 01 |
- -66%
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 45915 01, 45275 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 45915 01, 45275 01 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 42061 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 42061 01 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 1001841 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 1001840 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
