Fuseekogel
Een fuseekogel is een essentieel onderdeel van de wielophanging en zorgt voor de verbinding tussen de draagarm en het wiel. Het maakt stuurbewegingen en het verende effect van de ophanging mogelijk. Versleten fuseekogels kunnen leiden tot verminderde wegligging en veiligheid. Symptomen van slijtage zijn geluiden tijdens het sturen en instabiel rijgedrag. Vervang versleten fuseekogels op tijd om schade te voorkomen. Wij bieden een breed assortiment fuseekogels van gerenommeerde merken zoals Kavo Parts en FEBI BILSTEIN, passend bij diverse automodellen.
M18 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54502-01N25 SK |
| Conusafmeting [mm] | 21,8 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, M14 x 1,5, Onder, Vooras rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,5, 12,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 14,8 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Artikelnummer paar | ADN18649 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,8 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Artikelnummer paar | ADN18648 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras, BSG 25-310-029
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Componentennummer | BSG 25-310-029 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, Vooras, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Componentennummer | BSG 25-310-031 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, BSG 30-310-006
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Componentennummer | BSG 30-310-006 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, Vooras, BSG 30-310-016
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 30-310-016 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, High Line, BSG 30-310-021
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Type | High Line |
| Componentennummer | BSG 30-310-021 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links en rechts, met montage-/bevestigingsmateriaal, BSG 30-310-027
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Componentennummer | BSG 30-310-027 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Pinch Bolt 21mm, BSG 30-310-042
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 21mm |
| Componentennummer | BSG 30-310-042 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M14x1,5, BSG 30-310-071
| Totale lengte [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Componentennummer | BSG 30-310-071 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M20x1,5, BSG 30-310-089
| Totale lengte [mm] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 62 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Componentennummer | BSG 30-310-089 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, M16x1,5, BSG 30-310-091
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Componentennummer | BSG 30-310-091 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10027
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10027 |
- -43%
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10026
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10026 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10029
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10029 |
- -43%
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10028
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10028 |
- -43%
Voor driehoeksdraagarm, SBJ-10032
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10032 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10031
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10031 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10034
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10034 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10033
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10033 |
- -43%
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10039
| Schroefdraadmaat | M10x1mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10039 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10038
| Schroefdraadmaat | M10x1mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10038 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
16mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | 16mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
- -43%
