Fuseekogel
Een fuseekogel is een essentieel onderdeel van de wielophanging en zorgt voor de verbinding tussen de draagarm en het wiel. Het maakt stuurbewegingen en het verende effect van de ophanging mogelijk. Versleten fuseekogels kunnen leiden tot verminderde wegligging en veiligheid. Symptomen van slijtage zijn geluiden tijdens het sturen en instabiel rijgedrag. Vervang versleten fuseekogels op tijd om schade te voorkomen. Wij bieden een breed assortiment fuseekogels van gerenommeerde merken zoals Kavo Parts en FEBI BILSTEIN, passend bij diverse automodellen.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 43449 01 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
48/53, 20x1, voor driehoeksdraagarm, 35347 01
| Diameter 1/2 [mm] | 48/53 |
| Schroefdraadmaat | 20x1 |
| Conusafmeting [mm] | 24 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 35347 01 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18x1,5, voor driehoeksdraagarm, Met buitendraad, Met toebehoren
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 23 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zelfborgende moer |
- -26%
M16x1,5, voor driehoeksdraagarm, Met buitendraad, Met toebehoren
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zelfborgende moer |
- -19%
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, 42171 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 42171 01 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 45870 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 45870 01 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 38019 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38019 01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Vooras links, Vooras rechts, M14x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 37466 01 |
- -35%
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, 44637 01
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 44637 01 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -46%
Vooras rechts, Vooras links, M12x1,5, 43533 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 43533 01 |
- -37%
Vooras links, M12x1,5, 46275 01, 37220 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 43486 01 |
| Stuurmateriaal | Plaatstaal |
- -38%
Vooras rechts, M12x1,5, 46275 01, 37220 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 43485 01 |
| Stuurmateriaal | Plaatstaal |
- -38%
Vooras links, M12X1,5, M10, 43557 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
| Artikelnummer paar | 43557 01 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Lengte [mm] | 97 |
| Breedte [mm] | 85,5 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
M14x1.5
| Lengte [mm] | 92 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 123 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5, TC1732
| Lengte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | TC1732 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, TC1731
| Lengte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | TC1731 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5
| Lengte [mm] | 64 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 20mm
| Lengte [mm] | 82 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20mm |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Lengte [mm] | 49,5 |
| Breedte [mm] | 49,5 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 49 |
| Breedte [mm] | 49 |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 19mm
| Lengte [mm] | 121 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 19mm |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
