Fuseekogel
Een fuseekogel is een essentieel onderdeel van de wielophanging en zorgt voor de verbinding tussen de draagarm en het wiel. Het maakt stuurbewegingen en het verende effect van de ophanging mogelijk. Versleten fuseekogels kunnen leiden tot verminderde wegligging en veiligheid. Symptomen van slijtage zijn geluiden tijdens het sturen en instabiel rijgedrag. Vervang versleten fuseekogels op tijd om schade te voorkomen. Wij bieden een breed assortiment fuseekogels van gerenommeerde merken zoals Kavo Parts en FEBI BILSTEIN, passend bij diverse automodellen.
Pinch Bolt 21 mm, TC8633
| Lengte [mm] | 128 |
| Breedte [mm] | 71 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 21 mm |
| Artikelnummer paar | TC8633 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pinch Bolt 21 mm, TC8637
| Lengte [mm] | 155 |
| Breedte [mm] | 61 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 21 mm |
| Artikelnummer paar | TC8637 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 21 mm, TC8636
| Lengte [mm] | 155 |
| Breedte [mm] | 61 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 21 mm |
| Artikelnummer paar | TC8636 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Lengte [mm] | 129 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 1001841 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 1001840 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 1 [mm] | 17 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 20 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Vooras links, voor driehoeksdraagarm, met kroonmoer en splitpen
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 193695 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 20 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 23 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm, met kroonmoer en splitpen
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 193689 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 20 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 23 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Achteras boven, Achteras, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 120 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 1 [mm] | 21 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 26 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm, Met zekerheidsring
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 194968 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 194966 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 1 [mm] | 17 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 19,6 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M20 x 1,5, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M20 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 35 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Dikte [mm] | 100 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Conusafmeting 1 [mm] | 17,6 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 20 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, met kroonmoer en splitpen
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Conusafmeting 2 [mm] | 18 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 198018 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 198017 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 198020 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 198019 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Conusafmeting 1 [mm] | 16,6 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 21 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 198927 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 16 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 20 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
