Draagarm-/ reactiearm lager voor Volkswagen GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion Benzine (188kW / 256pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset differentieel
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Onder, Buiten, Achteras
| Lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Onder, Buiten, Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,8 |
Vooras rechts, Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm, Aluminium
| Gewicht [kg] | 0,7189 |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | V10-0706 |
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -15%
Achteras, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden, Rubbermetaallager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 203 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 203 A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -17%
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1K0 505 279 A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 553 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 553 A |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 543 A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 543 A |
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Diameter [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 52 |
Rubbermetaallager, Onder, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Rubbermetaallager, Bovenaan, Achter, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0 199 868 Q |
Links, Vooras, Rubber/Metaal, Met schroef
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Lengte [mm] | 65,4 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Artikelnummer paar | V10-3117 |
Rechts, Vooras, Rubber/Metaal, Met schroef
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Lengte [mm] | 65,4 |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Artikelnummer paar | V10-3116 |
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm, Rubber/Metaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Achteras rechts, Achteras links
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Bouwjaar tot | 05-2012 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -71%
Vooras rechts, Binnen, Rubbermetaallager, Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 0,692 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Binnen, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Monteerwijze | Beugel |
| Artikelnummer paar | L29876 |
- -51%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -42%
Vooras links, Binnen, Rubbermetaallager, Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,692 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Binnen, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Monteerwijze | Beugel |
| Artikelnummer paar | L29861 |
- -51%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Buiten, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -35%
Ovaal, Achteras, Binnen, Enkelvoudigedraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [kg] | 0,190 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen, Buiten |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Breedte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -45%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,220 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25 |
- -53%
Vooras links, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 829 0578 10 |
- -14%
Vooras rechts, Rubbermetaallager, Achter, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | 829 0577 10 |
- -2%
Vooras, Links, rechts, Achter
| Inbouwplaats | Vooras, Links, rechts, Achter, Onder |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -57%
Vooras, Links, rechts, Voor
| Inbouwplaats | Vooras, Links, rechts, Onder |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -50%
Achteras, Links, rechts, Achter
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Buiten |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -45%
Achteras, Links, rechts, Achter
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Binnen |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -52%
Achteras, Links, rechts, Voor
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Voor, Binnen |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -37%
Achteras, Links, rechts, Voor
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Voor, Buiten |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -40%
Achteras, Links, rechts, Voor
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Voor, Onder |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
- -62%
- -58%
