Draagarm-/ reactiearm lager voor Volkswagen GOLF V (1K1) 1.4 TSI Benzine (103kW / 140pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset versnellingsbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
- -62%
Vooras rechts, Binnen, Rubbermetaallager, Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 0,692 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Binnen, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Monteerwijze | Beugel |
| Artikelnummer paar | L29876 |
- -48%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras links, Binnen, Rubbermetaallager, Achter
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,692 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Binnen, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Monteerwijze | Beugel |
| Artikelnummer paar | L29861 |
- -48%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Buiten, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -24%
Ovaal, Achteras, Binnen, Enkelvoudigedraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [kg] | 0,190 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen, Buiten |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Breedte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -56%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,220 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25 |
- -53%
Onder, Achter, Achteras, Part of 1K0505311AB
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1K0505311AB |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -39%
Bovenaan, Voor, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256143 |
- -51%
Bovenaan, Achter, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256142 |
- -61%
Onder, Voor, Achteras, 1K0505541D
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505541D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
01/04, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum vanaf | 01/04 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Productiedatum tot | 12/06 |
| Voor OE nummer | 1J0407181 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 59,5 |
- -58%
Rubbermetaallager, Onder, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Rubbermetaallager, Bovenaan, Achter, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0 199 868 Q |
Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -30%
- -53%
- -65%
Links, Vooras
| Totale lengte [mm] | 50,2 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Artikelnummer paar | 80005077 |
- -45%
Vooras, rechts
| Totale lengte [mm] | 50,2 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts |
| Binnendiameter [mm] | 21,5 |
- -45%
Rechts, Voor, Vooras, Links
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor, Vooras, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -59%
Achteras, Buiten, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, rechts, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,6 |
- -66%
Vooras rechts, Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm, Aluminium
| Gewicht [kg] | 0,7189 |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | V10-0706 |
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -15%
Achteras, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden, Rubbermetaallager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 203 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 203 A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -17%
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1K0 505 279 A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 553 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 553 A |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 543 A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 543 A |
Vooras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Diameter [mm] | 73 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 52 |
Links, Vooras, Rubber/Metaal, Met schroef
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Lengte [mm] | 65,4 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Artikelnummer paar | V10-3117 |
