Draagarm-/ reactiearm lager voor Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI Benzine (110kW / 150pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Bovenaan, Voor, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256143 |
- -51%
Bovenaan, Achter, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256142 |
- -61%
Onder, Voor, Achteras, 1K0505541D
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505541D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
04/08, Achter, Achteras, 31/05/10
| Productiedatum vanaf | 04/08 |
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Productiedatum tot | 31/05/10 |
| Voor OE nummer | 1K0505145K |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Hoogte 1 [mm] | 82,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 64,5 |
- -30%
Onder, Voor, Vooras, 5Q0407182A
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -55%
Rubbermetaallager, Onder, Vooras, 1K0199867Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199867Q |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
- -44%
Rubbermetaallager, Bovenaan, Vooras, 1K0199868Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199868Q |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 24,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
- -45%
Rubbermetaallager, Onder, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Rubbermetaallager, Bovenaan, Achter, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0 199 868 Q |
Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 11-2008 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2009 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -30%
Rechts, Voor, Vooras, Links
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor, Vooras, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -59%
Achter, Onder, Vooras
| Totale lengte [mm] | 63,8 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -72%
Achteras, Buiten, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, rechts, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,6 |
- -66%
- -65%
Vooras rechts, Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm, Aluminium
| Gewicht [kg] | 0,7189 |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | V10-0706 |
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -15%
Achteras, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden, Rubbermetaallager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 203 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 203 A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -17%
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Bouwjaar tot | 05-2012 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 1K0 505 279 A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 553 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 553 A |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 543 A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 543 A |
Vooras, Aan beide zijden, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -21%
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm, Rubber/Metaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Vooras
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Dikte [mm] | 54 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48, 28 |
- -60%
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Bouwjaar tot | 10-2009 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -5%
Achteras, Rubbermetaallager, Onder, Binnen
| Inbouwplaats | Achteras, Onder, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Breedte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -14%
Achter, Aluminium, Rubber, OE Performance
| Gewicht [g] | 174 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, Gegoten aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 96 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Gegoten aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, Gegoten aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Gegoten aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
