Draagarm-/ reactiearm lager voor Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion Diesel (103kW / 140pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset differentieel
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Achteras, Onder, voor de as
| Inbouwplaats | Achteras, Onder, voor de as |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Dikte 1 [mm] | 64 |
- -51%
- -50%
- -45%
- -52%
- -37%
- -40%
Achteras, Links, rechts, Voor
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Voor, Onder |
| Bouwjaar tot | 04-2008 |
- -62%
- -57%
Vooras, Aan beide zijden, Rubbermetaallager, Bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,102 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Bovenaan |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 10,1 |
| Buitendiameter [mm] | 46,3 |
- -60%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -60%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Buiten, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -24%
Ovaal, Achteras, Binnen, Enkelvoudigedraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [kg] | 0,190 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen, Buiten |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Breedte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -56%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,220 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25 |
- -53%
Rubbermetaallager, Voor, Achteras, 3C0505145
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0505145 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Lengte 1 [mm] | 62 |
| Lengte 2 [mm] | 75 |
Onder, Achter, Achteras, Part of 1K0505311AB
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1K0505311AB |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -39%
Bovenaan, Voor, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256143 |
- -51%
Bovenaan, Achter, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256142 |
- -61%
Onder, Voor, Achteras, 1K0505541D
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505541D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -56%
Achter, Achteras, 1K0505145K
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505145K |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Hoogte 1 [mm] | 82,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 64,5 |
- -30%
Rubbermetaallager, Bovenaan, Vooras, 3C0199868C
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199868C |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
- -15%
Rubbermetaallager, Onder, Vooras, 3C0199867C
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199867C |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 36 |
- -27%
Onder, Voor, Vooras, 5Q0407182A
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -55%
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
- -29%
Rubbermetaallager, 3C-8-055001, Onder, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8-055001 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
3C-8-055 000, Rubbermetaallager, Bovenaan, Achter
| Chassisnummer (VIN) tot | 3C-8-055 000 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0 199 868 Q |
3C-8-055 000, Bovenaan
| Chassisnummer (VIN) tot | 3C-8-055 000 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -30%
Rechts, Voor, Vooras, Links
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor, Vooras, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -59%
Achter, Onder, Vooras
| Totale lengte [mm] | 63,8 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -72%
Achteras, Buiten, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, rechts, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,6 |
- -66%
- -65%
