Veerpootlager & rubber
Een veerpootlager zorgt ervoor dat schokken en trillingen van de weg niet merkbaar zijn in het stuur, wat zorgt voor een comfortabelere en veiligere rijervaring. Het lager verbindt de schokdempers met de stuurinrichting, waardoor de voorwielen soepel kunnen draaien. Regelmatig onderhoud en vervanging van versleten veerpootlagers en rubbers is cruciaal om de stuurprestaties en stabiliteit van je auto te behouden.
Vooras rechts, Vooras links, 6 779 604, 6 769 584
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6 779 604, 6 769 584, 31 33 6 769 584, 31 33 1 096 311, 31 30 6 779 604 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 4F0 412 377 D, 4F0 412 377 B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 4F0 412 377 D, 4F0 412 377 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8634457, 30714968 |
| Aantal per as | 2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 33 52 1 132 270, 1 132 270, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 33 52 1 132 270 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 5038 E4, 5038 A7
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5038 E4, 5038 A7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 60663773 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 5031 77
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5031 77 |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 284 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 6 789 028, 6 789 027
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6 789 028, 6 789 027, 6 754 124, 6 754 123, 33 52 6 754 124, 33 52 6 754 123, 33 50 6 789 028, 33 50 6 789 027 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montageplaat |
| Aantal per as | 2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, MR554860, MR491431
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | MR554860, MR491431, MR272946 |
| Aantal per as | 2 |
- -30%
802 407, Vooras rechts, 5038 F4, 5038 C9
| Alternatieve reparatieset | 802 407 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5038 F4, 5038 C9, 5038 A3, 5038 89, 16 076 909 80, 1350788080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer paar | 802 408 |
- -28%
Vooras rechts, 802 409
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 802 409 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 409, Vooras links, 5038 F3, 5038 A4
| Alternatieve reparatieset | 802 409 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 5038 F3, 5038 A4, 5038 87, 16 076 912 80, 1350789080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer paar | 802 406 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 802 407
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 802 407 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 418, Vooras rechts, Vooras links, 6Q0 412 331 B
| Alternatieve reparatieset | 802 418 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6Q0 412 331 B, 6N0 412 331 E |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 6G91-18A116-AAA
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6G91-18A116-AAA, 1437051 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 803 282
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 282 |
- -19%
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -28%
Vooras rechts, Vooras links, met ingebouwd kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 445, Vooras rechts, Vooras links, A 204 320 12 73
| Alternatieve reparatieset | 802 445 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | A 204 320 12 73, A 204 320 00 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 41910-60G20, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 41910-60G20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met ingebouwd kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 3A 040 89R, 54 3A 038 46R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 3A 040 89R, 54 3A 038 46R, 54 3A 000 04R, 54 3A 000 01R |
| Aantal per as | 2 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 3A 072 90R, 54 3A 038 26R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 3A 072 90R, 54 3A 038 26R, 54 3A 000 03R, 54 3A 000 02R |
| Aantal per as | 2 |
- -29%
Vooras rechts, Vooras links, 77 01 209 840, 54 3A 053 33R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 77 01 209 840, 54 3A 053 33R |
| Aantal per as | 2 |
- -23%
Achteras rechts, 4 66 774, 4 36 774
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 55703318, 4 66 774, 4 36 774 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer paar | 802 451 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 803 283
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Per twee vervangen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 283 |
- -30%
Vooras rechts, Vooras links, A 124 320 14 44, 124 320 14 44
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | A 124 320 14 44 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 465, Vooras rechts, Vooras links, 51920-SAA-015
| Alternatieve reparatieset | 802 465 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 51920-SAA-015 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
