×
Volkswagen GOLF VI (5K1) Hatchback 2.0 R 4motion (188kW)
Stofkap schokdemper voor Volkswagen GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion Benzine (188kW / 256pk)
Ga snel naar...
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset differentieel
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
€ 4,45
€ 4,67
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5090
Achteras, 3C0511359D
D5090
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359D |
€ 58,18
€ 22,69
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5115
Vooras, 6N0412303A
D5115
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412303A |
€ 93,02
€ 33,49
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Autofren Seinsa D5222
Achteras, 1K0513425D
D5222
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0513425D |
€ 73,63
€ 26,51
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 35100
Achteras, Thermoplastic
35100
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 22,72
€ 5,46
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 35116
Achteras, Thermoplastic, 1K0513425A
35116
| Diameter 2 [mm] | 54 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1K0513425A |
| Hoogte [mm] | 176 |
€ 16,19
€ 6,15
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 360064K2
Achteras, PU (Polyurethaan)
360064K2
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
€ 34,88
€ 11,86
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 37485
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
37485
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
€ 14,37
€ 5,46
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50589
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
50589
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 48,02
€ 17,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50591
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
50591
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 47,70
€ 18,13
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51030
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polyurethaan)
51030
| Gewicht [g] | 278 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
€ 36,99
€ 15,54
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51123
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic
51123
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
€ 25,68
€ 11,04
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 51174
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
51174
| Gewicht [g] | 432 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 48,99
€ 19,11
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00724227
Vooras
00724227
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 14,48
€ 7,38
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 110 906
Achteras, 27.04.2009, 1JB, Thermoplastic
110 906
| Inbouwplaats | Achteras |
| Productiedatum tot | 27.04.2009 |
| Voor PR nummer | 1JB |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 13,72
€ 5,35
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 114 005
Achteras, voor voertuigen met electronische demperregeling, Thermoplastic
114 005
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 9,27
€ 3,98
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Beschermkap/Ashoes, schokdemper Gates SUS1594
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
SUS1594
| Gewicht [g] | 59 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Bouwjaar tot | 11-2012 |
€ 29,12
€ 29,12
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap, schokdemper Meyle 100 740 0038
Set, Achteras, voor voertuigen met standaard chassis
100 740 0038
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
€ 89,82
€ 31,44
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
