Stofkap schokdemper voor Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI Benzine (110kW / 150pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras, 6N0412303A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 223 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412303A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras rechts, Achteras links, 7N0511359, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 314 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 7N0511359 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 270 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 282 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Breedte [mm] | 70 |
| Gewicht [g] | 152 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 314 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, voor voertuigen met electronische demperregeling
| Gewicht [g] | 466 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
| Componentennummer | 4 |
- -68%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
- -57%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 300 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 369 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 1K0412303B, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 220 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Achteras, Niveauregeling, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 347 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdemper systeem | Niveauregeling |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 432 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, 3C0511359D, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 274 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359D |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, 1T6170001, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 439 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1T6170001 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -69%
Achteras, 1T6170001, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 410 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1T6170001 |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -46%
Vooras
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -49%
Achteras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -57%
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 59 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
